Tragiczny incydent na rondzie Rataje: samochód osobowy uderzył w latarnię

Intensywne zdarzenie miało miejsce na rondzie Rataje w Poznaniu, kiedy to pojazd osobowy z impetem uderzył w pobliską latarnię. Incydent zdarzył się o poranku 18 lutego, dokładnie około godziny 4. Nad ranem, kierowca samochodu, który został jedynym pokrzywdzonym w tym tragicznym wypadku, został natychmiast przewieziony do poznańskiego szpitala.

Nadzwyczajny wypadek w Poznaniu miał miejsce, gdy kierowca pojazdu osobowego pędem wpadł na latarnię uliczną na rondzie Rataje. Strażacy rozpoczęli swoje działania zaraz po otrzymaniu informacji o wypadku, czyli o godzinie 3:50 nad ranem. Po przybyciu na miejsce tragicznego zdarzenia, załoga ratownicza natychmiast podjęła decyzję o przewiezieniu jedynego poszkodowanego do najbliższego szpitala.

Informacje te zostały potwierdzone przez dyżurnego oficera wielkopolskiej straży pożarnej, który był bezpośrednio zaangażowany w reagowanie na ten dramatyczny incydent. Oficer podkreślił konieczność szybkiego przewiezienia poszkodowanego do szpitala przez ratowników medycznych.