Wraca Poznań Motor Show!

Pandemia znacząco zmieniła nasz świat, czego dowodem jest choćby odwoływanie różnorakich imprez. Świetny przykład to Poznań Motor Show – można przypuszczać, że wiele osób tęskni za znanymi targami motoryzacyjnymi.

Koniec tęsknoty!

Z drugiej strony najważniejsze jest to, co przed nami – możemy mówić o powrocie targów i to już niedługo, bo w czwartek (7 kwietnia). Poznań Motor Show potrwa do niedzieli (10 kwietnia).

Można pokusić się o stwierdzenie, zgodnie z którym organizatorzy będą chcieli nadrobić stracony czas. Niemniej jednak trudno nie zadać pytania, czy to możliwe? Na ten moment kluczowe powinno być to, że motywem przewodnim będzie elektromobilność. Można jeszcze dodać, że zainteresowani mogą liczyć na dobrze znane atrakcje, jak i interesujące nowości.

Bilety dostępne są na platformie ToBilet.pl. Do jutra wejściówki jednodniowe kosztują od 32 do 130 zł. Później ceny będą wahać się od 35 do 150 zł.

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, nie pozostaje nic innego jak zapoznanie się z wiadomościami dostępnymi na stronie imprezy.