Wielowahadłowy wypadek na poznańskiej ulicy Zamenhofa

Na ulicy Zamenhofa w Poznaniu doszło do poważnego incydentu drogowego. Wtedy, około godziny 14, doszło do kolizji czterech pojazdów. Reporterzy przekazali informacje o zdarzeniu, które dotarły do nich od świadków. „Przypuszcza się, że kierujący pojazdami nie utrzymali odpowiedniego dystansu między nimi lub nie dostosowali swojej prędkości do panujących warunków na drodze” – takie szczegóły zdarzenia przedstawił sierżant sztabowy Łukasz Paterski z komendy miejskiej policji w Poznaniu podczas rozmowy z redakcją „Głosu Wielkopolskiego”.

Policjant dodał również, że trzy osoby zainteresowane w wypadku zostały przewiezione do szpitala, ale mimo doznanych obrażeń ich stan nie jest zagrożony.

Podczas interwencji służb ratowniczych ruch na drogach był utrudniony, co spowodowało korki dla kierowców zmierzających w stronę ronda Rataje. Aktualnie sytuacja wróciła już do normy i nie ma żadnych przeszkód na drodze. Policja wciąż prowadzi dochodzenie, aby dokładnie wyjaśnić okoliczności tego niefortunnego zdarzenia.