Uwaga na płatne parkowanie!

Płatność za parking to czynność, która nie powinna sprawiać większych problemów. Niemniej jednak zawsze należy uważać na potencjalne zmiany – najlepszym przykładem jest pojawienie się strefy płatnego parkowania.

Jedenaście ulic

Ten wstęp jest nawiązaniem do zmian, które obowiązują od dzisiaj – chodzi o pobieranie opłat za postój na jedenastu ulicach wildeckiej Strefy Płatnego Parkowania. Warte zaznaczenia jest również to, że parking będzie płatny tam, gdzie doszło do wykonania oznakowania pionowego i poziomego. Wypada też zatrzymać się przy ulicy Garczyńskiego – jest to strefa płatnego parkowania, ale nigdzie nie znajdziemy miejsc postojowych. Czy w najbliższym czasie coś się zmieni? Pewnie niejedna osoba zadaje sobie takie pytanie, ale trudno o odpowiedź. W zasadzie jedyne, co można powiedzieć to to, że należy obserwować sytuację.

Istotne jest też to, że możemy mówić o kolejnym etapie prowadzonych robót. Co więcej, nie jest to ostatni etap. Gdyby kogoś interesowały konkrety, nie pozostaje nic innego jak samodzielne zapoznanie się ze szczegółami.