Trwają pracę w rejonie ronda Rataje

W rejonie ronda Rataje trwa przebudowa układu komunikacyjnego. Co więcej, można powiedzieć, że przebudowa jest coraz bardziej zaawansowana. Najlepszym dowodem na to jest to, co wydarzy się jutro – wjazd z ul. Jana Pawła II nie będzie wiązać się z utrudnieniem w postaci jednego pasa – od jutra na kierowców czekają dwa pasy!

Co można powiedzieć na temat przebiegu prac?

Warto również odnieść się do pozostałych spraw – choćby ulica Zamenhofa. Gdyby ktoś nie wiedział, jest to miejsce, w którym odbywa się przebudowa torowiska. Prace rozpoczęły się już jakiś czas temu, bo pod koniec stycznia. Można też powiedzieć, że sytuacja przedstawia się inaczej niż w przypadku ulicy Jana Pawła II – od jutra należy spodziewać się kolejnego utrudnienia. Dokładnie mówiąc, od jutra niedostępne będzie przejście przez ul. Zamenhofa przy tarczy ronda. Warto także pamiętać o pracach związanych z ul. Krzywoustego (od strony autostrady A2).

Utrudnienia mogą dawać się we znaki, ale to nie jest najważniejsze – najważniejsze jest to, że wszystko zmierza ku lepszej sytuacji na drodze.