Tragedia na budowie: 45-letni mężczyzna zginął, przysypany ziemią

Dramat wydarzył się w Trzcianie, miejscowości położonej w gminie Czermin. 45-latek zginął podczas wykonywania prac budowlanych, gdy na niego nagle runęła masa ziemi. Pomimo natychmiastowej interwencji świadków, którzy niezwłocznie przystąpili do wydobywania go spod ogromu ziemi, nie udało się uratować jego życia.

Po ekstrakcji mężczyzny zasypanej masy, świadkowie podjęli resuscytację. Ich determinacja i szybkość działania przyniosła efekt – mężczyzna odzyskał funkcje życiowe. Niedługo później został przetransportowany do placówki medycznej w Mielcu, gdzie kontynuowano walkę o jego życie. Niestety, mimo wysiłków lekarzy, 45-latek zmarł w szpitalu.

W wyniku tego tragicznego incydentu do szpitala trafił również drugi mężczyzna. Uczestnik akcji ratunkowej w trakcie niesienia pomocy poszkodowanemu doznał złamania nogi i wymagał opieki medycznej.

Interwencję na miejscu przeprowadzili strażacy, ratownicy medyczni z mieleckiego pogotowia oraz policjanci. Obecnie funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji prowadzą śledztwo, które ma na celu wyjaśnienie okoliczności tego tragicznego zdarzenia.