Przebudowa ronda Rataje zbliża się do końca!

Przebudowa ronda Rataje wielu osobom mogła dać się we znaki. Niemniej trzeba pamiętać o tym, że każda przebudowa niesie za sobą trudności. Do tego kluczowy jest cel – w końcowym rozrachunku znaczenie ma poprawa sytuacji.

Ulica Krzywoustego

Nie można też zapomnieć o najważniejszym – możemy mówić o pracach na ulicy Krzywoustego. Oznacza to więc, że prace trwają na ostatnim odcinku.

Rzecz jasna nie ma większego sensu odnosić się do konkretnych dat. W zasadzie na ten moment powinno wystarczyć tyle, że prace mają zakończyć się wiosną. O szczegółach można jeszcze opowiadać całkiem długo (mimo wszystko). Nie ma też co ukrywać, że potrzeba również trochę szczęścia – warunki atmosferyczne mogą sprawiać określone trudności. Warto też zwrócić uwagę na to, jak został ułożony harmonogram prac – możemy mówić o minimalizowaniu utrudnień dla mieszkańców.

Jest dobrze i już niedługo powinno być jeszcze lepiej. Oczywiście efekty zmian nie zawsze muszą przynieść pożądany efekt, ale nad tym nie ma sensu się teraz zastanawiać. Na ocenę przeprowadzonych prac przyjdzie czas.