Muzeum Powstania Wielkopolskiego możesz zwiedzić online!

Możliwości, jakie daje nam internet, mogą wzbudzać skrajne możliwości. Z jednej strony możemy mówić o ograniczeniach, a z drugiej o szansie. Tym razem skoncentrujemy się na tej drugiej stronie.

Wizyta w Muzeum Powstania Wielkopolskiego

Co powiesz na wizytę w Muzeum Powstania Wielkopolskiego? Brzmi ciekawie, prawda? Jeżeli nie jesteś w stanie pojawić się na miejscu, możesz zdecydować się na zwiedzanie przez internet.

Ktoś może powiedzieć, że wirtualny spacer to nie to samo. Takie myślenie można zrozumieć (i jest to prawda), ale warto pamiętać o tym, że zdarzają się różne sytuacje – jeżeli nie możesz zjawić się na miejscu, wirtualny spacer stanowi atrakcyjne wyjście awaryjne. Chyba lepsze to niż nic, prawda? Ważne jest też to, że możliwość wirtualnego spaceru to nie jest projekt zamknięty. Oznacza to, że nic nie stoi na przeszkodzie, aby nowe eksponaty pojawiły się w wirtualnej ekspozycji. Można również powiedzieć, że internetowe zwiedzanie to swego rodzaju zachęta (gdyby ktoś miał jakieś wątpliwości).

Rataje to tylko mała dzielnica Poznania. Jeśli chciałbyś poczytać newsy z całego miasta, to warto zajrzeć na Poznań Info.