Policja zatrzymała trzech agresorów po ataku na dwóch mieszkańców Mielca

Trzech mężczyzn, którzy przeprowadzili brutalny atak na dwóch obywateli Mielca, zostało aresztowanych przez policję. Agresorzy zaatakowali swoje ofiary, kopiąc je i uderzając pięściami w twarz. Jeden z pobitych mężczyzn musiał zostać odwieziony do szpitala. Po zatrzymaniu sprawców, prokurator zdecydował o zastosowaniu środków zapobiegawczych – informuje lokalna policja.

Incydent miał miejsce sześć dni temu na ulicy Niepodległości, w okolicy znanej jako „Górka Cyranowska”. Komenda otrzymała zgłoszenie o zajściu około północy, które przekazali przypadkowi przechodnie.

„Podczas jazdy samochodem natknęli się na awanturę i postanowili interweniować. Udzielili pierwszej pomocy poszkodowanym i wezwali służby ratownicze. Jeden z poszkodowanych mężczyzn, ze względu na odniesione obrażenia, został przewieziony do szpitala” – powiedziała w czwartek Bernadetta Krawczyk, rzeczniczka Komendanta Policji w Mielcu.

Policja, która została wezwana na miejsce, ustaliła, że dwóch mężczyzn doznało poważnych obrażeń w wyniku ataku grupy osób. Dodatkowo ustalono, że przed atakiem agresorzy zdążyli uszkodzić szybę w jednym z budynków firmowych. Sprawcy uciekli z miejsca zdarzenia.