Charytatywna dystrybucja choinek w rękach jednej z ogólnopolskich stacji radiowych

Od wielu lat, jedna z ogólnopolskich rozgłośni radiowych przeprowadza akcję rozdawania choinek na Święta, która zawsze cieszy się dużym zainteresowaniem. Ta coroczna tradycja będzie kontynuowana również w tym roku i obejmie 10 polskich miast, między innymi Zator, Bytom, Opole, Legnica, Inowrocław, Olsztyn, Elbląg, Gdynia, Kraków i Leszno w Wielkopolsce.

Dziś radosną atmosferę świątecznego ducha doświadcza Zator, a w najbliższych dniach kolejne miasta będą miały okazję odczuć magię nadchodzących świąt. Wielkopolskie Leszno z kolei będzie miało swój szczególny dzień – obdarowanie mieszkańców choinkami nastąpi już w najbliższy wtorek, od godziny 15:00 do 16:30 na głównym rynku miasta.

Co roku w ramach tej akcji, znane osobistości towarzyszą radiowcom. Tegorocznym gościem specjalnym będzie Blanka, która odwiedzi Leszno. Akcja ta zawsze przyciąga wielu chętnych. Na przykład w Poznaniu, aby zdobyć jedną z choinek, wielu mieszkańców stawało w długich kolejkach, często czekając kilka godzin przed rozpoczęciem wydarzenia.