Moda na grawerowane nieśmiertelniki męskie powróciła

Męskie bransoletki, zawieszki z różnymi motywami, obrączki i kolczyki – to już tradycyjne męskie ozdoby. Męska biżuteria gości w codziennych stylizacjach panów. W biurze, na uczelni czy w pubie widzimy modnie ubranych facetów z fajnymi i nowoczesnymi ozdobami na rękach i szyjach. Do modnych ozdób biżuteryjnych powróciły także nieśmiertelniki męskie. I to właśnie o nich napiszemy dzisiaj małe co nieco.

Nieśmiertelnik męskie jeszcze do niedawna kojarzyły nam się z militariami, wojskiem i armią. Faktycznie! To właśnie w wojsku mają one swoje korzenie. Nieśmiertelniki po raz pierwszy zastosowała amerykańska armia. Wówczas służyły żołnierzom do ich identyfikacji w razie śmierci na polu bitwy. Z biegiem czasu zwyczaj wybijania nieśmiertelników przejęły inne kraje, a na chwilę obecną praktycznie każda armia stosuje blaszki tożsamości wśród swoich żołnierzy. Jeszcze do niedawna kojarzone były tylko i wyłącznie ze stylizacjami w militarnym klimacie. Obecnie nieśmiertelniki męskie przybrały bardziej eleganckie i nowoczesne kształty.

Nowoczesny nieśmiertelnik do codziennej stylizacji

Współczesne nieśmiertelniki męskie to nie tylko dwie blaszki w srebrnym kolorze połączone krótkim łańcuszkiem kulkowym. Oczywiście takich też nie brakuje i z chęcią są zakładane przez młodych chłopaków. Na szczególną uwagę zasługują jednak nowoczesne nieśmiertelniki męskie w kształcie gładkich blaszek, w średnich rozmiarach z miejsce na grawer. Są to naszyjniki z jedną blaszką, gdzie główną ozdobę stanowi grawerunek. Indywidualna grafika, odręcznie napisany tekst, symbol w formie znaku nieskończoności, głowy wilka czy czterolistnej koniczyny. To właśnie takie nieśmiertelniki współcześnie pokochali panowie. Po więcej inspiracji i informacji o nieśmiertelnikach i obecnie panujących trendach w modzie zajrzyj na blog sklepu z męską biżuterią marki zubiro: https://zubiro.com/blog/niesmiertelnik-z-grawerem-na-prezent-dla-mezczyzny

Nieśmiertelniki z grawerem – co wygrawerować?

Gładki nieśmiertelnik to biżuteria wręcz stworzona pod grawer. Ozdobiony indywidualną grafiką lub tekstem będzie niepowtarzalną biżuterią. Obecnie, dzięki laserowemu grawerowaniu możesz mieć na nieśmiertelniku co tylko zechcesz. Zdjęcie Twojej dziewczyny lub psa? Nie ma problemu! Grafika namalowana przez Ciebie? Mówisz i masz! Twój ulubiony cytat lub motto? Z pewnością naniesiesz wszystko na męski nieśmiertelnik. Laserowe zdobienie metali daje duże możliwości. Dzięki niemu nawet dość skomplikowana grafika będzie piękną ozdobą biżuterii. Nieśmiertelnik z grawerem może być Twoim osobistym talizmanem, a także pamiątką z konkretnego wydarzenia.

Nieśmiertelniki jak pamiątka z urodzin, imienin lub Walentynek

Jest wiele okazji by podarować chłopakowi nieśmiertelnik z grawerem. Zbliżają się urodziny, imieniny, gwiazdka, a może Walentynki lub Mikołajki? Nieśmiertelnik w formie prezentu ze spersonalizowanym grawerem będzie świetnym pomysłem. Niezależnie ile mężczyzna ma lat, nieśmiertelniki sprawdzą się w każdej sytuacji. Możesz wygrawerować na nich prostą i klasyczną dedykację w formie życzeń, ale możesz też zaszaleć i stworzyć małe dzieło sztuki.

Na nieśmiertelnik możesz nanieść grafikę. Może być to motor z cytatem lub powiedzeniem oraz grupą krwi, może być to też grafika ulubionego zwierzaka lub roślinny motyw. Możesz przenieść na nieśmiertelnik również swoje odręcznie narysowane dzieło. Wystarczy, że do ręki weźmiesz czystą kartkę i czarny pisak i namalujesz swój obrazek, a przeniesienie na nieśmiertelnik to kwestia chwili. Męskie nieśmiertelniki z grawerem marki zubiro znajdziesz tutaj: https://zubiro.com/niesmiertelnik-z-grawerem