Matka zabiła 3-letnią dziewczynkę

W pewnych sytuacjach trudno opisać to, co się dzieje – w jednym z poznańskich domów doszło do morderstwa. Co więcej, chodzi o zamordowanie 3-letniej córki!

Co się wydarzyło?

Na ten moment nie sposób mówić o dokładnym przebiegu zdarzeń. Na pewno wiadomo, że 3-latka została pchnięta nożem. Można przypuszczać, że w takiej sytuacji pierwszym skojarzeniem jest alkohol, ale możliwe są różne przyczyny. Co więcej, ta tragedia jest tego świetnym przykładem – zatrzymano 26-letnią matkę dziewczynki i jak się okazało, kobieta była trzeźwa. Ważne jest też to, że kobieta przyznała się do zabójstwa. Wracając jeszcze do dziewczynki, 3-latka szybko trafiła do szpitala, ale nie udało jej się pomóc, ponieważ doszło do głębokiego urazu serca.

Mieszkańcy ulicy Winklera (zabójstwo miało miejsce właśnie na tej ulicy) pewnie jeszcze długo nie zapomną o całym zdarzeniu. Tragedia ta też pokazuje, jak ważne jest obserwowanie tego, co dzieje się wokół nas. Nie wiemy, czym kierowała się matka zmarłej, ale można podejrzewać, że kobieta miała poważne problemy – może gdyby ktoś zapewnił jej wsparcie, to nie doszłoby do zabójstwa?