Jak pozbyć się zmarszczek? Poznaj nowoczesny zabieg HIFU!

Zmarszczki pojawiają się na naszej twarzy nie tylko ze względu na upływający czas. Wiedzą o tym osoby, które dostrzegają stopniowo pojawiające się zmarszczki mimiczne – w okolicach oczu, nosa lub czoła. Jak im zaradzić? W jaki sposób wygładzić zmarszczki szybko i bezpiecznie, ale bez ingerencji chirurgicznej? Poznaj HIFU – innowacyjny i całkowicie bezbolesny zabieg, dzięki któremu przywrócisz skórze gładkość!

Czym jest zabieg na zmarszczki HIFU?

HIFU to nowoczesna i kompleksowa metoda regeneracji skóry. Może być przeprowadzana na twarzy, szyi, a także w okolicach oczu. To świetnie rozwiązanie przeciw workom pod oczami i kurzym łapkom. Jak działa HIFU? Dzięki właściwościom ultradźwięków, które tworzą energię cieplną wnikającą w głąb Twojej skóry, przyspieszona zostaje produkcja kolagenu i elastyny – niezbędnych dla zachowania jędrnej i odmłodzonej skóry! Zabieg ten jest całkowicie bezinwazyjny, dlatego świetnie sprawdzi się u osób, które nie chcą podejmować się wymagających długotrwałej rekonwalescencji terapii. Innowacyjna formuła HIFU pozwala poprawić kondycję Twojej skóry zarówno w jej głębokich warstwach, jak i na powierzchni tkanki mięśniowej, dzięki czemu efekty zabiegu będą spełniały Twoje indywidualne potrzeby.

HIFU – co warto wiedzieć?

Dzięki HIFU pozbędziesz się zmarszczek bez skalpela! Inaczej niż w przypadku inwazyjnych zabiegów liftingu operacyjnego, do terapii z wykorzystaniem ultradźwięków możesz przystąpić w każdej chwili. Wystarczy, że Twoja skóra będzie oczyszczona z makijażu i odbędziesz ze specjalistą rozmowę wstępną, która pozwoli wykluczyć ewentualne przeciwwskazania do realizacji terapii, ale też omówić spodziewane efekty.

Wysoka intensywność ultradźwięków dotrze w głąb Twojej skóry bez konieczności wielu wizyt i wymagającej rekonwalescencji. Zabieg HIFU działa w taki sposób, by już od pierwszego zabiegu efekty napiętej, gładkiej i pozbawionej zmarszczek skóry stały się zauważalne i spełniły Twoje oczekiwania. Dodatkowo zabieg pomaga przyspieszyć naturalny proces regeneracji skóry – pobudza elastynę i kolagen do wzmożonej produkcji, wzmacnia Twoją skórę, poprawia jej kondycję i napina ją. Efekty terapii mogą utrzymywać się przez rok, a w przypadku rutynowej pielęgnacji – nawet do dwóch lat

Gdzie wykonać zabieg HIFU?

Jeśli chcesz wykonać zabieg HIFU lub dowiedzieć się więcej na temat jego i innych rozwiązań medycyny estetycznej, to wybierz Skin-Medic. To miejsce, w którym pracuje kadra z wieloletnim doświadczeniem, wykorzystująca nowoczesny sprzęt. Klinika należy do Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Medycyny Estetycznej i posiada wiele certyfikatów, ISO, a także nagrody przyznawane tylko dla najlepszych, jak na przykład Orły Medycyny 2021. Sprawdź także inne zabiegi, jak na przykład nowoczesną terapię kolagenową linerase.