Co powiesz na zimową przygodę w ZOO?

Poznańskie ZOO ma bardzo ciekawą ofertę i co ważne, jest to oferta przygotowana na czas ferii zimowych. Jeśli dziecko szuka pomysłu na czas ferii, wydaje się, że nie ma powodów do narzekań.

Interesujące propozycje

Jeżeli zastanawiasz się nad szczegółami, musisz zdawać sobie sprawę z tego, że jest tajemniczo. Wszystko sprowadza się do tego, że od 15 do 30 stycznia obowiązuje dodatek – karta z zadaniami. Kartę z zadaniami otrzymają osoby, które pojawią się w ogrodzie zoologicznym.

Kiedy kartę z zadaniami uda się rozwiązać, atrakcje się nie kończą – rozwiązanie trzeba wysłać na podany adres. Rzecz jasna należy też oczekiwać odpowiedzi – odpowiedzią na rozwiązanie będzie link do bardzo ciekawego spotkania. Krótko mówiąc, chodzi o spotkanie ze zwierzętami, które nie są widoczne na wybiegu. Warto również pamiętać o tym, że spotkania ze zwierzętami odbywać się będą podczas ferii. Co więcej, możemy na nie liczyć we wtorki, środy i czwartki (początek zawsze o 12:00).

Jak zapatrujesz się na to wszystko? Do tego trzeba pamiętać o tym, że przedstawione informacje nie stanowią całej oferty.