Co powiesz na trening z Jackiem Jaśkowiakiem?

Kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 30 stycznia. Z pełnym przekonaniem można powiedzieć, że tego dnia wydarzy się wiele i Poznań nie jest wyjątkiem.

Już teraz

Musimy też pamiętać o tym, że pomagać można już wcześniej. Za przykład może posłużyć trening z Jackiem Jaśkowiakiem – co powiesz na spotkanie z prezydentem Poznania? Trwa licytacja treningu i cały dochód trafi na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

O szczegółach trudno wiele powiedzieć. Z drugiej strony trzeba wziąć pod uwagę, że chodzi o sport – zrównoważony trening ma duże znaczenie dla ogólnej kondycji zdrowotnej. Można też dodać, że prezydent zaproponuje zestaw ćwiczeń na górne lub dolne partie ciała. Ewentualne obawy o poziom trudności są bezzasadne – poziom ma zostać dostosowany do możliwości. Licytacja kończy się 6 lutego, także jest jeszcze dużo czasu na wzięcie udziału. Musimy też pamiętać o tym, że nie wystarczy tylko wylicytować trening – konieczne jest także posiadanie unijnego certyfikatu COVID.

Warto również wiedzieć, że sportowe spotkanie to niejedyna inicjatywa prezydenta (możemy mówić o przekazaniu kilku przedmiotów). Kiedy chodzi o Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, Jacek Jaśkowiak jest do dyspozycji. Gdyby kogoś interesowały szczegóły, to znaczy, że nie pozostaje nic innego jak zapoznanie się z tym, co miało miejsce w poprzednich latach.

Poznań nie próżnuje i oczywiście to samo można powiedzieć o wielu innych miastach.