Zdrady na topie – gdzie Polki szukają przygód?

Przyjrzyjmy się najpopularniejszym przyczynom zdrad wśród kobiet oraz temu, jak znajdują partnerów.

Dlaczego Polki zdradzają swoich partnerów?

To temat bardzo szeroki i indywidualny. Najczęstszymi przyczynami są jednak nuda oraz brak poczucia spełnienia w obecnym związku. Kobiety mierzą się na co dzień z licznymi obowiązkami, a wiele z nich nie ma wsparcia mężczyzny. Opieka nad dziećmi, domem obok pracy zawodowej bywają wycieńczające i często prowadzą do obniżenia poczucia własnej wartości, a także pewnego zagubienia psychicznego, utraty wiary w sens życia, co często idzie w parze z depresją. Problem pogłębia stagnacja w związku, brak okazywania sobie uczuć, ciągła gonitwa i rutyna, które zabijają romantyzm.

Jednym kobietom w takiej sytuacji zdarza się zdradzić drugą połówkę, pod wpływem impulsu przy nadarzającej się okazji, inne świadomie podejmują taką decyzję. Nie zawsze chcą one kończyć obecny związek, zależy im na pełnej rodzinie dla dzieci lub nawet dla samych siebie, bo uczucie do partnera się nie wypaliło, ale nie potrafią poradzić sobie z problemami małżeńskimi. Chcą znów czuć się atrakcyjne, piękne, pociągające, chcą być postrzegane jako kobiety, a nie tylko matki, strażniczki domowego ogniska. Są też i takie, którym zależy na realizacji fantazji seksualnych, których obecny parter nie rozumie lub nie chce zaspokoić.

Gdzie kobiety szukają mężczyzn na niezobowiązujące spotkania?

Tradycjonalistki preferują puby, dyskoteki, kluby towarzyskie. Wyrywają się z domu na tzw. babski wypad albo wyjeżdżają dalej, poza swoją miejscowość, by tam bez obaw o dyskrecję szukać przygód.

Bardzo dużą popularnością cieszą się jednak takie portale internetowe jak DyskretneOgłoszenia. Powstały one z myślą o łączeniu osób, dla których niezobowiązujący sex jest sposobem na rozładowanie emocji, znalezienie odskoczni od codzienności, podwyższenie swojej samooceny i zaznanie przyjemnego dreszczyku. Na takim portalu można znaleźć kobiety, mężczyzn, o różnych preferencjach, fetyszach, osoby w różnym wieku o zróżnicowanym statusie społecznym. Po szybkiej rejestracji możesz zamieścić ogłoszenie, w którym dokładnie opiszesz, kogo szukasz i czego oczekujesz, a potem wystarczy czekać na odpowiedzi zainteresowanych panów.