Zamknięcie części ronda Rataje. Co się stało?

W najbliższych dniach czeka nas zamknięcie części ronda Rataje. Taka informacja może wzbudzać niepokój, ale powodu do zmartwień nie ma.

Prace niosą za sobą utrudnienia

Przede wszystkim należy zaznaczyć, że zamknięcie części ronda Rataje to działanie tymczasowe – chodzi o noc z 30 na 31 lipca. Ważne jest też to, że zmiany wynikają z postępu trwającej przebudowy – na ten moment możemy mówić o położeniu ostatniej, ścieralnej warstwy nawierzchni. Trzeba też wyraźnie powiedzieć, że godziny nocne są nieprzypadkowe (pracownikom zależy na jak najmniejszych utrudnieniach).

Oczywiście roboty niosą za sobą konieczność wprowadzenia objazdów. Dokładne informacje zostały podane do publicznej wiadomości, także najlepszym rozwiązaniem jest samodzielne zapoznanie się ze szczegółami. Ponadto zawsze musimy pamiętać, iż może dojść do nieprzewidzianej sytuacji. Warte podkreślenia jest również to, że zmiany dotyczą też komunikacji miejskiej. Co więcej, przy komunikacji miejskiej jest analogicznie – nic nie stoi na przeszkodzie, aby zapoznać się z tymczasowymi nowościami.