Czas na Kejtrówkę!

Jeżeli nie masz planów na sobotę i niedzielę, warto zastanowić się nad Kejtrówką. Mieszkańcy Poznania mogą liczyć na wiele atrakcji, wśród których mamy m.in. pokazy psich umiejętności czy konkursy dla dzieci. Wydaje się, że mowa o wydarzeniu, w przypadku którego wszyscy powinni znaleźć coś dla siebie.

O co chodzi?

Warto również podkreślić, że Kejtrówka to propozycja, którą możemy określić coroczną. Dla niezorientowanych – chodzi o piknik dla właścicieli i miłośników psów. Ważne jest też to, że będziemy mieli do czynienia z atrakcjami, jak i przekazywaniem istotnych informacji. Przez przekazywanie istotnych informacji należy rozumieć liczne prezentacje i prelekcje. Można także dodać, że częścią oferty są porady weterynaryjne i behawioralne. Kejtrówka to przykład tego, że możemy dowiedzieć się wielu istotnych wiadomości – jest tylko jeden warunek – potrzeba chęci.

Wypada też odnotować, że również pojawia się szansa na wsparcie – chodzi o obecność pracowników poznańskiego schroniska. Ludzie ze schroniska będą przekonywać do aktualizacji danych rejestrowych, jak i zajmą się przekazywaniem wielu cennych uwag. Oczywiście nie bez znaczenia jest też pomoc rzeczowa – największe braki dotyczą karmy (także specjalistycznej), misek, zabawek, gryzaków i nowych smyczy.