W październiku czekają nas nowe promocje biletowe

Nie ulega wątpliwości, że w ostatnim czasie nasza mobilność znacząco zmalała. Pamiętajmy jednak o tym, że wszystko może wrócić do normalności. Ponadto poznańskie władze robią wiele, aby o takim powrocie można było mówić jak najprędzej.

Bilety ważne dłużej

Przede wszystkim należy podkreślić, że chodzi o propozycje dotyczące publicznego transportu zbiorowego (propozycje te pojawią się w październiku). Istotne jest też to, że mowa o ofercie, która będzie obowiązywać do końca 2021 roku.

Przechodząc już do szczegółów, możemy mówić o biletach 30+3 i 90+9. Jak się łatwo można domyślić, bilety będą ważne dłużej. Jeżeli ktoś obawia się cen, nie ma najmniejszych powodów do niepokoju, gdyż ceny nie ulegną zmianom. Mówiąc najprostszym językiem, rządzący miastem zachęcają do jak najczęstszego korzystania z publicznego transportu zbiorowego. Wypada również dodać, że oferta dotyczyć będzie wszystkich wariantów stref taryfowych.

Oczywiście musimy jednak pamiętać o tym, że reakcje klientów są najistotniejsze. Czasem wydaje się, że coś powinno okazać się zadowalające, a potem przewidywanie się nie sprawdza. Niemniej podjęte działanie należy jak najbardziej pochwalić – nic nie dzieje się bez przyczyny.