Szkolenie dla osób zmagających się z niepełnosprawnościami

Osoby zmagające się z niepełnosprawnościami mają na swojej drodze wiele trudności. Niemniej jednak często można usłyszeć o tym, że takie osoby nie chcą okazywania litości – chcą normalności. Ponadto jest to coś, co jak najbardziej możemy zapewnić wszystkim – potrzeba tylko dobrej woli.

Szkolenie skierowane do niepełnosprawnych

Ten wstęp ma związek, z tym że szykuje się szkolenie dla tych, którzy zmagają się z niepełnosprawnościami. Tematem będzie zakładanie i prowadzenie działalności gospodarczej. Szkolenie jest darmowe i co warte podkreślenia, spotkanie odbędzie się online. Taka forma sprawia, że nie ma problemów związanych z lokalizacją. Znany jest też dokładny termin – szkolenie rozpocznie się 27 października godz. 10:00. Jeżeli wszystko potoczy się zgodnie z planem, koniec nastąpi po trzech godzinach. Warto również wziąć pod uwagę, że możemy mówić o tłumaczeniu na język migowy – w Poznaniu robi się wiele, aby likwidować różnego rodzaju bariery.

Można jeszcze dodać, że spotkanie odbędzie się przy pomocy aplikacji Zoom. Gdyby ktoś zastanawiał się nad linkami do logowania, nie ma powodów do obaw – wszystko wyjaśni się w dniu wydarzenia.