Coś dla poznańskich seniorek i seniorów

Czy nie jest tak, że przy różnego rodzaju atrakcjach zapomina się o seniorkach i seniorach? W każdym razie można odnieść takie wrażenie. Z drugiej strony nie możemy zapomnieć o tym, że zawsze należy szukać wyjątków.

Stała propozycja

To nawiązanie do tego, co w październiku będzie dziać się w Poznaniu – chodzi oczywiście o propozycje poświęcone osobom starszym. Warte podkreślenia jest też to, że możemy mówić o wydarzeniu, które organizowane jest po raz jedenasty. To najlepszy dowód na to, iż mowa o czymś potrzebnym i czymś, co wzbudza zainteresowanie.

Gdyby kogoś interesowały szczegóły, nie ma co ukrywać, że ciekawych propozycji jest naprawdę sporo. Zresztą wystarczy wziąć pod uwagę, że mamy wykłady, warsztaty czy zniżki (to rzecz jasna nie wszystko). Inauguracja wydarzenia zaplanowana jest na 1 październikakoniec nastąpi 17. tego samego miesiąca. Niektórzy mogą też powiedzieć, że początek nastąpi już 25 września. Tego dnia najstarsi mieszkańcy otrzymają od prezydenta klucze do bram. Fakt ten należy rozumieć jako czasowe oddanie władzy.