Start pływalni Chwiałka

W najbliższą niedzielę czeka nas start letniej pływalni Chwiałka. Zainteresowani mogą liczyć na ciekawe spędzenie wolnego czasu – zjeżdżalnia, wodne zabawy w brodziku i możliwość popływania w 50-metrowym basenie sportowym to propozycje, które mogą zadowolić wielu.

Piękna pogoda i troska o bezpieczeństwo

Dostępne możliwości są ważne, ale kluczowe znaczenie ma piękna pogoda i co najistotniejsze, na piękną pogodę się zanosi. Można powiedzieć, że w takiej sytuacji nie pozostaje nic innego jak korzystanie z proponowanych rozwiązań. Oczywiście nie możemy również zapomnieć o bezpieczeństwie. Niemniej jednak obawy o bezpieczeństwo można określić całkowicie bezzasadnymi. Rzecz jasna odnosi się to do ratowników i pandemii koronawirusa. Wszystkim zależy na tym, aby zainteresowani nie mieli żadnych obaw związanych z pływaniem.

Chwiałka będzie czynna codziennie w godz. 9:00-19:00. Bilet wstępu na cały dzień kosztuje 14 złotych (normalny) lub 10 (ulgowy). Zniżka możliwa jest także przy zakupie karnetu na 10 wejśćcena to 126 zł (karnet normalny) lub 90 (karnet ulgowy). Jakby tego wszystkiego było mało, posiadacze Karty Dużej Rodziny mają 50% zniżki na bilety jednorazowe.

Pływalnia ma działać do końca sierpnia.