Pamiętajmy o profilaktyce!

Podczas różnorakich problemów ze zdrowiem można usłyszeć, że niezwykle istotna jest profilaktyka. Niemniej wydaje się, że o profilaktyce cały czas trzeba przypominać. Najlepszym dowodem jest to, że jutro pojawi się mobilny punkt, w którym będzie można wykonać bezpłatne badania profilaktyczne. Punkt ten zostanie zlokalizowany na placu Adama Mickiewicza.

Czas zmienić przyzwyczajenia

Możliwość bezpłatnych badań jest częścią kampanii, która ma na celu zmianę przyzwyczajeń. Zdrowie to temat, w przypadku którego nie należy czekać. Ewentualny strach przed wynikiem to coś zrozumiałego, ale to nie jest argument. Warto również podkreślić, że przez bezpłatne badania należy rozumieć m.in. saturację, pomiar ciśnienia krwi, EKG serca czy test dotyczący problemów z nietrzymaniem moczu. Można jeszcze dodać, że na miejscu przebywać będzie urolog (także skonsultowanie wyników jest jak najbardziej możliwe).

Jeżeli nie możesz skorzystać z mobilnego punktu diagnostycznego, warto zapoznać się z informacjami dotyczącymi kolejnych lokalizacji. Szczegóły w internecie.