Koniec gruntownej renowacji chodnika przy ulicy Kruczej w Poznaniu

Zostały zakończone intensywne prace remontowe na jednym z kluczowych chodników położonym na południowej części ulicy Kruczej w Poznaniu. Działania te miały miejsce na odcinku rozciągającym się od wejścia do Zespołu Szkół Salezjańskich do terenu przedszkola.

Podczas tych prac, utylizowano starą nawierzchnię, zastępując ją nową warstwą bitumiczną. Ulica Krucza w Poznaniu jest jedną z istotniejszych arterii komunikacyjnych na Ratajach. Po niej można przechodzić do strategicznych miejsc takich jak: przystanki komunikacji miejskiej, jeden z największych kościołów w Poznaniu, różnorodne sklepy, szkoły czy przedszkola – wyjaśnia Agata Kaniewska, rzecznik Zarządu Dróg Miejskich.

„W tym roku udało nam się przeprowadzić dwa istotne remonty. Po prace na ulicy Orlej, przyszła pora na renowację chodnika przy ulicy Kruczej. Jestem zadowolony widząc, że nasze drogi i chodniki stają się coraz lepszej jakości. Naszym celem jest umożliwienie mieszkańcom bezpiecznego poruszania się po chodnikach, i właśnie temu służyła ta inwestycja, którą dzisiaj z satysfakcją odbieramy” – podkreślał Artur Świątkowski z Zarządu Osiedla Rataje, podczas ceremonii odbioru.