Kolejna Jedzielnia za nami

W ostatnim czasie dzieje się naprawdę dużo, czego przykładem jest kolejna Jedzielnia. Co możemy powiedzieć o wydarzeniu, które miało miejsce w sobotę (23 lipca) nad Rusałką?

Coś dla głodnych!

Niektórzy mogą stwierdzić, że było to wydarzenie, podczas którego mogliśmy dobrze zjeść. Nie ma w tym najmniejszej przesady – zainteresowani mogli liczyć choćby na wegańskie zapiekanki czy przysmaki kuchni meksykańskiej.

Warte podkreślenia jest też to, że nie chodzi wyłącznie o spróbowanie różnorakich propozycji – celem jest również lepsze poznanie lokali gastronomicznych. Musimy pamiętać, że mieszkańcy nie zawsze zdają sobie sprawę z tego, jak przedstawiają się poszczególne możliwości.

Jeśli zastanawiasz się teraz nad pieniędzmi, dobrze wiedzieć, że pod tym kątem nie było powodów do narzekań. Wystarczy powiedzieć, że lokale serwowały dania, które kosztowały nie więcej niż 15 zł! Co by nie mówić, zrobiono wiele, aby zainteresowani nie mieli powodów do narzekań.

Pierwsza edycja Jedzielni miała miejsce w 2018 roku – możemy więc mówić o wydarzeniu, które się przyjęło i nic nie wskazuje na jakąś zmianę. Warte zapamiętania jest też to, że obecna edycja rozpoczęła się w czerwcu i potrwa do września.