Kamil Jóźwiak wzbudził zainteresowanie Galatasarayu

Kamil Jóźwiak

Kamil Jóźwiak to zawodnik, którym w obecnym okienku transferowym będzie interesować się wiele klubów. Wstępną ofertę za Polaka złożył już Galatasaray Stambuł.

Niska propozycja Turków

Jóźwiak rozegrał bardzo dobry sezon w barwach Lecha Poznań. Nic więc dziwnego, że młodym zawodnikiem zaczęły interesować się zagraniczne kluby. Co więcej klub z Bułgarskiej otwarcie mówi o tym, że jest otwarty na propozycje transferu Polaka.

Po piłkarza zgłosił się więc Galatasaray Stambuł. Turcy złożyli Lechowi ofertę opiewającą na 2 miliony euro. Dla Kolejorza to zdecydowanie za mało tym bardziej, że sama wartość rynkowa piłkarza wynosi około 2,70 mln euro. Kamil Jóźwiak może odejść z Lecha jednak poznański klub oczekuje ofert w wysokości 3-3,5 mln euro. Bardzo możliwe, że Galatasaray w takiej sytuacji wycofa się z walki o młodego Polaka ponieważ ich sytuacja finansowa nie jest obecnie najlepsza.

Zimą zainteresowanie Jóźwiakiem wykazywało Chicago Fire a także kluby z angielskiej Championship. Warto przypomnieć, że z racji na pandemię koronawirusa letnie okienko potrwa aż do 5 października.

Przeczytaj również:

Porażka SpecHouse Poznań na początek sezonu

Lider Lecha Poznań zostaje w zespole na kolejne 2 lata