W Poznaniu znów rusza program „Endometrioza – zauważamy – wspieramy”, który adresowany jest do kobiet podejrzewających u siebie tę groźną chorobę. Od poniedziałku, 22 czerwca, mieszkanki miasta mogą skorzystać z bezpłatnych badań w Szpitalu...
Czytaj dalej
2 minut
