Tragiczny incydent z udziałem tramwaju i samochodu na skrzyżowaniu ulic

Na skrzyżowaniu ulic Zamenhofa i Wioślarskiej doszło do poważnego incydentu kosztem samochodu osobowego oraz tramwaju o numerze 18. Miało to miejsce przed godziną 15:00. Niespodziewanie, auto wtargnęło na drogę tramwaju, co spowodowało, że ten ostatni został wykolejony. Na miejscu natychmiast pojawiły się odpowiednie służby.

Jedna osoba została ranna w wyniku tego zdarzenia – kobieta prowadząca samochód. Nie ma jeszcze oficjalnych informacji na temat jej stanu zdrowia. Kierujący tramwajami musieli przeorganizować swoje trasy, ponieważ ruch na ulicy Zamenhofa, zarówno w kierunku Starołęki, jak i ronda Rataje, został tymczasowo zawieszony.

Kobieta, która prowadziła pojazd w momencie kolizji, została przewieziona do szpitala w celu przeprowadzenia badań. Na szczęście, okazało się, że nie doznała poważnych urazów. Towarzyszył jej pies, który również był obecny podczas zdarzenia. Zwierzę doznało drobnego urazu łapy, ale na szczęście także nie odniosło poważnych obrażeń.

Nadal na miejscu zdarzenia pracują służby ratunkowe. Pomimo tego, udało się przywrócić normalny ruch tramwajowy w stronę ronda Starołęka i ronda Rataje.