Sprawdź nowy Punkt Pobrań w Poznaniu

Z badań laboratoryjnych korzysta się przy różnych okazjach. Lekarze zalecają je w przypadku różnego rodzaju problemów ze zdrowiem. Popularnością cieszą się też różnego rodzaju pakiety profilaktyczne. Od kilku lat oczywiście często wykonywany jest test antygenowy, który w pewien sposób jest elementem pandemii i pozwala utrzymać kontrolę nad poziomem zakażeń.

Kompleksowa oferta badań laboratoryjnych

Różnego rodzaju badania wykonywane przez specjalistów to przepustką do zdrowia. Klinika Flosmed oferuje bardzo rozbudowany katalog różnych testów, więc zarówno podstawowe badania, jak i wysoko specjalistyczne są wykonane z należytą starannością. Dla lekarzy i pacjentów ważne są również innowacyjne propozycje. Można na przykład wykonać test molekularny czy badania genetyczne w kierunku różnego rodzaju obciążeń, które mogą być związane z poważnymi chorobami. A to daje szansę na zapobieganie, wdrożenie leczenia czy zmianę nawyków.

Testy na Sars Cov 2

Dobry Punkt Pobrań wykonuje podstawowe badania moczu oraz krwi, a także specjalistyczne teksty. Tym samym szybko można wychwycić niepokojące zmiany w ich jak najwcześniejszym stadium. To tak zwana prewencja wtórna. Punkt pobrań Synevo oferuje kompleksową diagnostykę i dzięki temu można skorzystać nawet z najbardziej specjalistycznych badań. Sam sektor rynku rozwija się bardzo dynamicznie. Zakład diagnostyki medycznej sp z oo. w poznaniu przy ul. Barwickiej obecnie obsługuje także wielu pacjentów, u których podejrzewa się zakażenie wirusem SARS. Wykonanie testu różnymi metodami jest szybkie i sprawne, a klienci mogą liczyć na profesjonalną obsługę. Nowy punkt pobrań to odpowiedź na potrzeby lokalnego rynku. Dostosowanie godzin pracy do stylu życia, profesjonalna obsługa oraz nowoczesne technologie wykorzystywane chociażby w komunikacji czy w procesie odbierania wyników są obecnie równie ważne co profesjonalizm w laboratorium. Łatwo więc można znaleźć punkty pobrań w twojej okolicy. Na badanie należy zabrać dowód osobisty, a także sprawdzić, czy trzeba się specjalnie przygotowywać do testów.

Gdzie wykonać testy serologiczne?

Z badania krwi chętnie korzystają pacjenci w różnym wieku. Niektórzy mają skierowanie od lekarza rodzinnego lub specjalisty, inni decydują się na komercyjne usługi. W każdym wariancie czas oczekiwania jest jak najkrótszy. Klienci, którzy chcą wykonać szybki test w kierunku Sars Cov 2, również uzyskają kompleksową opiekę. Lista placówek oferujących tego typu badanie w poznaniu znajduje się w internecie.