Poznań: Szczepienie w Wielkopolskim Urzędzie Wojewódzkim

W ostatnim czasie szczepienia są bardzo popularnym tematem i w najbliższych miesiącach raczej to się nie zmieni. Chętnych na szczepienia nie brakuje, ale jednocześnie zainteresowanie jest zbyt małe. W takiej sytuacji nie pozostaje nic innego jak organizowanie akcji promocyjnych. Poznań nie jest oczywiście wyjątkiem – już jutro punkt szczepień znajdzie się w Wielkopolskim Urzędzie Wojewódzkim.

Co można powiedzieć na temat tego punktu?

Szczepienia w Wielkopolskim Urzędzie Wojewódzkim będą odbywać się od 10:00 do 14:00. Zainteresowani otrzymają jednodawkową szczepionkę firmy Johnson & Johnson. Trzeba również pamiętać, że obowiązują ograniczenia – akcja dotyczy pełnoletnich, z tym że maksymalny wiek to 80 lat. Nie można też zapomnieć o tym, że wszyscy zaszczepieni otrzymają Unijny Certyfikat Covid – jest to rozwiązanie, które ułatwia podróżowanie po Europie.

Warto mieć na uwadze, że to nie pierwszy raz, kiedy Poznaniacy mogą liczyć na tymczasowy punkt szczepień.

Czy należy spodziewać się kolejnych akcji?

Zastanawiasz się nad tym, czy można spodziewać się kolejnych tego typu akcji? Jeżeli myślisz o następnych tymczasowych punktach szczepień, musisz wiedzieć, że nie możemy mówić, iż coś jest pewne. Z drugiej strony można pokusić się o stwierdzenie, zgodnie z którym raczej to nie koniec.