Pływalnia Rataje podwyższa ceny. O ile więcej płacimy od 1 lutego 2023?

Wraz z początkiem lutego 2023 zmieniają się ceny biletów na jednorazowe wejście na pływalnię. Zmiany te nie obejmują zajęć zorganizowanych oraz specjalnej oferty na ferie. Podwyżka sięga 2 zł!

Zgodnie z oficjalnym komunikatem wystosowanym przez POSiR, znaczne podwyżki cen na pływalni Rataje są podyktowane obecną sytuacją ekonomiczną i finansową jednostki. Podwyżki prądu, gazu oraz wciąż idąca w górę inflacja sprawia, że utrzymanie całego obiektu jest o wiele bardziej kosztowne niż w ubiegłych latach. Dyrektor stanął więc przed dylematem – albo zamknięcie, albo podwyżki. Wybrano to drugie rozwiązanie.

Nowa cena za 60 minut przebywania na basenie, to 17 złotych za bilet ulgowy i 19 złotych za bilet normalny. Podwyżki jednak nie obejmują ani zajęć zorganizowanych, jakich na POSiR jest bardzo dużo, ani też specjalnej oferty na ferie, skierowanej do seniorów oraz uczniów szkół podstawowych i średnich.

Nie da się ukryć, że korzystanie z kiedyś tanich form rekreacji, robi się coraz kosztowniejsze i w coraz większym stopniu odczujemy to w naszych portfelach.