Jesteś tu:

Kluby, kółka zainteresowań - charakterystyka, opiekunowie.

Decoupage - klub dla pasjonatów twórczych pasji. Odkrywając możliwości sztuki decoupage młodzież rozwija swój talent i pasję tworzenia. 

Opiekun: mgr Róża Nowakowska

Filmowy - DKF - Dyskusyjny Klub Filmowy dający okazję do otwartej rozmowy, swobodnej wymiany poglądów, dzielenia się własnymi wrażeniami. To sposób na poznawanie historii kina, przeżywania filmów o wysokich walorach artystycznych i poznawczych.

Opiekun: mgr Adam Michalski

Fotograficzny - na zajęciach i plenerach pogłębiamy praktyczną wiedzę o fotografowaniu. Młodzież uczy się artystycznej wrażliwości, kreśli światlem postrzeganie świata. Fotografowanie staje się sposobem na młodzieńcze pasje.

Opiekun: mgr inż. Mirosława Wyrwa

Wolontariat - uczniowie niosący pomoc potrzebującym. Bezinteresownie angażują się w społeczne akcje zbierania darów, bezpośredniej opieki  dla tych, którzym trudno samodzielnie funkcjonować w społeczeństwie.  

Opiekunowie: mgr inż. Mirosława Wyrwa, dr inż. Franciszek Wyrwa,  mgr Adam Michalski

TeatralnyŚwiat jest teatrem, aktorami ludzie, którzy kolejno wchodzą i znikają. Każdy tam aktor nie jedną gra rolę. Szkolny teatr, to jeden z najbardziej wymagających rodzajów sztuki z uwagi na pełne zaangażowanie uczestników.

Opiekunowie: mgr Agnieszka Działoszyńska, mgr Romana Daszko-Glinkowska, mgr Izabela Kaniewska, 

Wampirek - klub promujący honorowe krwiodawstwo, transplantację narządów i niesienie pomocy ciężko chorym. Propagujący ideę humanitaryzmu, kształtowania wśród dzieci i młodzieży zaangażowania, wrażliwości na ludzkie problemy oraz odpowiedzialność za zdrowie i życie innych osób.

Opiekunowie: mgr Izabela Góra, mgr Paweł Wołoszyn