Jesteś tu:

Uroczysty apel i wręczenie nagród wyróżniającym się uczniów gimnazjum.

Najwyższą średnią w szkole (4.67) osiągnęła Oliwia Okulska z kl. Ia. Najlepiej ucząca się klasa -  to również Ia (średnia 3, 69). Wyróżnieni zostali także uczniowie ze 100% frekwencją - i było ich w tym półroczu wielu. Odczytani zostali uczniowie, którzy za najlepsze wyniki otrzymali stypendium. Oto kilka wypowiedzi zaskoczonych stypendystów: 

- Oliwia (Ia)
Środa to z pozoru zwyczajny dzień w środku tygodnia. Co tydzień tak samo, nic nowego. Ta środa była jednak zupełnie inna. Była zaskakująca. Pod koniec wszystkich rutynowych, zaplanowanych na ten właśnie dzień lekcji, odbył się apel. Na tym właśnie apelu dowiedziałam się, że otrzymam dwa stypendia za wyniki w nauce. Zostałam doceniona! 

Ktoś docenił moje starania, czas spędzony na nauce i wszelkie wysiłki by uzyskać możliwie wysoką średnią ocen. Byłam i nadal jestem bardzo mile zaskoczona. Nie spodziewałam się tego. Cieszę się bardzo z takiego obrotu sprawy i mimo że w gruncie rzeczy uczę się dla samej siebie i swojej przyszłości, to przecież nagroda w formie materialnej zawsze cieszy. 

Nie odbieram też tego jako wyróżnienia dla kujonów, bo kujonem absolutnie nie jestem. Nauka nie jest jedyną rzeczą jaką się zajmuję, mam też swoje różne hobby. 

Do moich ulubionych przedmiotów zdecydowanie należy matematyka, ale też polski i rzecz jasna języki obce. Nie wszystkie przedmioty są ciekawe, a tym bardziej łatwe. Dlatego też tak jak każdy, mam przedmioty, które mniej lubię i nie aplikuje o szóstki z nich na semestr, bo to przecież nie o to chodzi. Jednak mimo wszystko staram się trzymać odpowiedni poziom i nie zostać w tyle.

- Sandra (Ia)

„Sandra... Strou...hal” – Wszyscy mają problem z odczytaniem mojego nazwiska. Jednak, kiedy Pani Dyrektor zrobiła przerwę pomiędzy moim imieniem a nazwiskiem, było już wiadomo, że to ja. Małe stuknięcie w ramię postawiło mnie na nogi.

- To się przez przypadek… - Tłumaczyłam się przez cały czas. - Uczyłam się normalnie, jak zwykle. 

Nie czuję się jakoś szczególnie. Jak na razie mam najniższą średnią w moim życiu. Stypendium to kilkanaście dyszek. Nie przejmuję się jakoś specjalnie tym osiągnięciem. Czuję się normalnie i niczego to w moim życiu nie zmienia, może - oprócz tych dodatkowych kilku książek na mojej półce…

"Sukces to rodzaj snu, to coś przemijającego." ~ Sophia Loren

- Dominik (Ia)

Bardzo ucieszyłem się gdy usłyszałem ,że dostałem stypendium. Szczerze mówiąc kompletnie się tego nie spodziewałem. Jestem sobą zachwycony, że nie myśląc o nagrodach potrafiłem tak "za nic" spiąć się do nauki. No i opłacało się. Nigdy nie byłem z siebie tak dumny. Stypendium to moja "wypłata" za włożony trud  i pracę.

- Wiktoria (Ia)

Bardzo dziękuję za przyznanie mi stypendium. Czuję się bardzo wyróżniona i mile zaskoczona. Nie spodziewałam się takiej nagrody za moje wyniki uzyskane w I semestrze. Rozpiera mnie duma, że mogę uczyć się w szkole, która w tak piękny sposób docenia wyniki uzyskane przez uczniów.

- Ewelina (Ia)

Jestem bardzo zadowolona z tego, że dostałam Stypendium Wójta. Gdy usłyszałam swoje nazwisko na liście uczniów, którzy dostali stypendium, byłam zdziwiona i bardzo dumna z siebie. Uczę się bardzo dobrze i to się opłaciło. Oprócz stypendium miałam jeszcze stuprocentową frekwencję. Teraz zacznę się uczyć lepiej, żeby dostać na koniec roku stypendium naukowe.

Paulina (Ia)

Stypendium jest to motywacja do dalszej nauki. Uczymy się każdy dla siebie, aby mieć lepszy start w dalszym, dorosłym życiu. Dzięki temu wiemy, że nasz trud i czas poświęcony szkole i nauce nie poszedł na marne.

 

Uczniowie z najwyższą frekwencją
Uczniowie z najwyższą frekwencją
Dominik odbiera nagrodę dla klasy Ia (najwyższa średnia)
Dominik odbiera nagrodę dla klasy Ia (najwyższa średnia)
Klasa Ia - najwyższa średnia
Klasa Ia - najwyższa średnia
Oliwia - najwyższa średnia w gimnazjum
Oliwia - najwyższa średnia w gimnazjum
Previous Next Play Pause
1 2 3 4